Корзина
178 отзывов
+380979766376
Контакты
Магазин Экотовары
+38097976-63-76
+38050693-75-45
Плотникова Наталья
УкраинаЛьвовская областьЛьвов Куліша 14
Карта

Отпуск

Лапчатка белая (перстач) корень 50 г

Лапчатка белая (перстач) корень 50 г
  • В наличии

60 грн.

Лапчатка белая (перстач) корень 50 г
60 грн.
В наличииЛапчатка белая (перстач) корень 50 г
Купить
+38097976-63-76
  • +38050693-75-45
Купить
+38097976-63-76
  • +38050693-75-45
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Корисні властивості перстачу білою

Однією з відмінних особливостей перстачу білої (Potentilla Alba) є велика кількість мікроелементів входять до її складу – міді, цинку, марганцю і церію, кобальту і заліза, кремнію і алюмінію. Крім того, що особливо важливо для лікування патологій щитовидки, перстач біла містить велику кількість елементарного йоду.

До складу лікарської рослини входять дубильні речовини – галлотанін (як правило, максимальне його кількість знаходиться саме в період цвітіння), фенолкарбонові кислоти, ірідоіди і флаваноіди & тин, крохмаль і сапоніни. До речі в підземній частині такого чудо рослини міститься набагато більше біологічно активних речовин на відміну від надземної.

Ефективне лікування захворювань щитовидної залози, без операційного втручання та постійного застосування гормональних препаратів – можливо. Застосування спиртової настойки кореня перстачу білої – дозволяє не тільки поліпшити терапевтичний ефект тиреостатичних препаратів, але і повністю відмовитися від їх застосування.

Клінічно підтверджено ефективність застосування настойки кореня перстачу білої при наступних патологіях щитовидної залози:

1. Гіпертиреозі – підвищеної функціональності щитовидної залози, яскравим проявом якої є хвороба Базедова & mdash; Грейвса (дифузно-токсичний зоб, що виявляється «витрішкуватістю»).

2. Гіпотиреозі щитовидної залози – проявляється у стійкій нестачі гормонів.

Застосування настоянки коренів перстачу білої призводить до усунення таких проявів захворювання як слабкість і пітливість, а також неврозу. Кращий ефект демонструє саме спиртова витяжка лікарських речовин, що дозволяє говорити про необхідність застосування настойки коренів перстачу білої як допоміжний засіб при лікуванні гіперфункції щитовидки.

Подібне застосування фіто препарату дає можливість зменшити кількість застосовуваного L-тироксину або мерказолила. Слід врахувати, що дані гормональні препарати мають масу побічних ефектів, отже, зменшення їх прийому або відмова, за умови проведення курсу фітотерапії галенових препаратами кореневища перстачу білої – надає безсумнівний позитивний ефект на загальний стан хворого.

Протипоказання до застосування

Категорично протипоказано приймати настої, відвари і настоянки при яскраво вираженій гіпотонії, так як вони здатні через свої побічних ефектів знизити артеріальний тиск і викликати сонливість. Також пам’ятайте, що в деяких випадках такі препарати можуть викликати запори.

Не рекомендується застосовувати настойку перстачу білої і при таких недугах як коліт з атоническими запорами, в тому числі при згущенні крові. З особливою увагою варто поставитися при сечокам’яній хворобі, хливі і великі камені можуть просто-напросто застрявати в сечоводі, а це дуже погано.

Ще одним серйозним протипоказанням препаратів даної рослини є те, що його вживання при високому рівні протромбінового індексу може легко привести до небажаному зниженню проникності капілярів, в результаті чого і до звуження судин.

Информация для заказа
  • Цена: 60 грн.
Отзывы о товаре